Video prezentace školy:

Zřizovatel MŠ: Městský obvod Mariánské Hory a Hulváky
Kapacita MŠ: 148 dětí
Počet tříd: 6
Zaměření tříd: 1x logopedická třída, 5x běžná třída (předškolní třídy s rozšířenou výukou angličtiny)
Provoz MŠ: 6:00 – 16:30
Výše školného: 600 Kč/měsíc
Parkování: Ano
Dopravní dostupnost:

• zastávka Strmá – trolejbus č. 102, 108, 109 a 112 (cca 300m)
  • zastávka Korunní – autobus č. 24 (cca 300m)
  • další možnosti MHD – zastávka Mariánské náměstí, Futurum, Sídliště Fifejdy

Jsme státní mateřská škola a školní vzdělávací program máme zpracovaný dle rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Předškolní vzdělávání vnímáme jako základní pilíř pro další rozvoj a vzdělávání dítěte. Výchovně-vzdělávací proces v naší mateřské škole je nastavený tak, aby doplňoval rodinnou výchovu, podporoval přirozený vývoj dítěte, uspokojoval jeho touhu po společenství a poznání. Podmínky v mateřské škole nastavujeme tak, aby se zde dítě cítilo bezpečně jak v prostředí MŠ, tak i v mezilidských vztazích. Jen dítě, které se cítí bezpečně, se s chutí pouští do objevování světa a jeho souvislosti, chce si hrát, učit se, být aktivní. Veškeré učení dítěti nabízíme pro něj nejbližší formou, tedy hrou a prostřednictvím aktivního zapojení se. Klademe důraz i na osobnost učitele, aby byl pro děti pozitivním vzorem, od kterého se můžou učit a přijímat ho jako přirozenou autoritu.

Co mimo jiné na děti v MŠ čeká:

• Pěkné a příjemně vybavené třídy
  • Krásná a rozlehlá školní zahrada s dětskými herními i výukovými prvky
  • Výuka anglického jazyka zdarma ve vybraných třídách
  • Interaktivní tabule
  • Čistička vzduchu na každé třídě
  • Infrasauna
  • Návštěvy dětské knihovny
  • Třídní i školní akce
  • Pro děti zajišťujeme sportovní aktivity (děti na startu, lyžařský kurz, plavecký výcvik)
  • Divadélka
  • A mnoho dalšího…

Jestli nevíte, zda je naše školka právě ta, kterou hledáte, neváhejte nám zavolat a domluvit si osobní schůzku: 702 057 931 (Bc. Renata Kaminská, ředitelka školy).