Odhlášení a přihlášení stravy

Strava se dítěti odhlašuje následujícím způsobem:

•  preferujeme omluvu prostřednictvím aplikace „Naše MŠ“, kde se vypíše omluvenka v odkaze „omluvenky“
  • formou zaslání SMS na mobilní číslo kuchyně (702 226 456) ve formě: jméno a příjmení dítěte, datum, od kdy odhlašuje zákonný zástupce dítěte stravu
  • osobně u vedoucí ŠJ

Způsob odhlašování:
a) dítěti, které v pondělí nebude přítomno ani řádně odhlášeno, je strava automaticky odhlášena na celý týden. V případě nástupu dítěte, je nutné stravu přihlásit nejpozději den předem do 13:00 hod.

b) na ostatní dny lze stravu odhlásit nejpozději den předem do 13:00 hod.

Jídlo si první den nepřítomnosti dítěte můžete vyzvednout do vlastních jídlonosičů od 11:00 do 11:15 hod. v kuchyni MŠ, vchod pavilón D (neplatí pro pondělí).