V letošním roce nás opět navštívila TV Polar a natočila hned dvě reportáže.
V březnu vznikl záznam z Vernisáže v knihovně J. Trnky, kde děti vystoupily s krátkým kulturním programem a společně jsme zahájili výstavu jejich výtvarných prací.
Koncem května byli naši předškoláci slavnostně pasování na školáky. Tato významná událost proběhla v obřadní síni mariánskohorské radnice a i tentokrát u toho byla TV Polar.
Reportáže si můžete pustit na následujících odkazech:
Vernisáž v knihovně
Pasování předškoláků
